Töötasu

Millist palka ja soodustusi võin oodata?

Lennujuhtide palk on sõltuvuses lennujuhi kompetentsusest, tööstaažist ning töökoormusest.

EANS-is, Eesti suurim tööandja lennujuhtimisvaldkonnas, hetkel kehtivate palgakokkulepete põhjal on lennujuhi keskmine kogupalk peale lennujuhiloa saamist:

Esimesel aastal: ca 33 500  EUR (bruto)

Teisel aastal: ca 40 000 EUR (bruto)

Kolmandal aastal: ca 46 000 EUR (bruto) jne.

Peale palga maksmise pakub EANS oma töötajatele järgmisi soodustusi:

Sporditoetus

Tervis on lennujuhi töö tegemiseks üks oluline eeldus, seetõttu paneme suurt rõhku töötajate sporditegevuse toetamisele. Võimaldame oma töötajatel käia soodsatel tingimustel sporti tegemas erinevates spordiklubides, samuti on meie majas olemas väike jõusaal ning saun, mida töötajad saavad kasutada töövaheaegadel või töövälisel ajal.

Massaaž

Kord nädalas külastab meie keskust massöör, et aidata vabaneda istuvast tööst tekkinud pingetest kehas. EANS tagab, et teenus oleks meie töötajatele kättesaadav ja võimalikult soodne.

Transport

Lennujuhid ei tohi oma tööle hilineda, et tagada inimeste õigeaegne tööle jõudmine, on ettevõttel kaks minibussi, mis transpordivad inimesi vastavalt vajadusele tööle ja linna.

Toitlustamine

Pakume oma töötajatele tasuta kohvi/teed ning puuvilju, et hoida mõte värske ning loodud on võimalused kohapeal söömiseks, kui ei ole aega/tahtmist väljapoole töökohta lõunatama minna.

Paindlik tööaeg- ja koht

Lennujuhi töö ei võimalda paindlikkust töö ajas ja -kohas, samas osaledes arendusprojektides ning tehes administratiivset tööd, on paindlikkuseks tingimused loodud.

Lisaks eelpool mainitud toetustele on meil veel kooliminekutoetus, lapse sünnitoetus, lähedase kaotuse toetus, tööandjapoolsed maksed pensioni III sambasse ja palju muid väikseid hüvesid, mis teevad töökoha meelepäraseks.